EKO kapsułki do Dolce Gusto® - komplet 3 szt.

74,90 zł
Cena bez VAT: 60,89 zł
Już niedostępne
2 lub więcej 72,90 zł

Produkty powiązane

Ocena ogólna: 4.7 (94%)

Ilość ocen: 19      Dodać ocenę

Producent: ECO Capsules

Nasze własne kapsułki do napełniania EKO kapsułki.eko kapsulki dolce gusto

Obecnie w ofercie posiadamy już najnowszą, trzecią generację. Posiadają ulepszone wieczko, które równomiernie dystrybuuje gorącą wodę do kapsułki z filtrem bezpośrednio w wieczku.

Częścią zestawu są również 3 zapasowe silikonowe uszczelki, które przedłużają żywotność całej kapsułki. Jeżeli uszczelka kapsułki zacznie przeciekać, nie musisz już wyrzucać całej kapsułki - wystarczy wymienić uszczelkę.

W ofercie również wersja EKO kapsułki PRO, która posiada większy nierdzewny filtr, dla jeszcze bogatszej pianki. Kupisz tu.

Jedna kapsułka wystarczy na 50 użyć. Jeżeli szukasz kapsułek do napełniania z dłuższą żywotnością do ekspresów Dolce Gusto, sugerujemy kupno nierdzewnej kapsułki.

Opakowanie: 3x plastikowa kapsułka, 3x plastikowe, nierdzewne sitko, 3x gumowa uszczelka. Zapakowane w kartonowe pudełko.

Kapsułki są wykonane ze spożywczego plastiku (BPA free).

Kompatybilne z wszystkimi ekspresami typu Dolce Gusto® poza Krups KP2000, KP130831. Do Krups KP2000, KP130831 pasuje nierdzewna kapsułka Sealpod.kapsulki dolce gusto

Jak odróżnić EKO kapsułki od podróbek?

Każda EKO kapsułka od 1.6.2021 jest oznaczona naszym logiem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że kupujesz produkt sprawdzony, który będzie działał tak jak powinien.

Instrukcja:

  1. Kapsułkę napełnij kawą aż po same brzegi i delikatnie ubij łyżeczką.
  2. Zamknij plastikową zatyczką.
  3. Kapsułkę włóż do ekspresu, tak aby igła trafiła we wcześniej przygotowaną dziurkę.
  4. Dalej postępuj jak z oryginalną kapsułką.
  5. Rozkoszuj się swoją ulubioną kawą i oszczędzaj :).

dolce gusto kapsulki

Jaka kawa jest najlepsza?

Jeżeli kupujesz kawę mieloną, wybierz typ „Mokka“. Jeżeli kawę mielisz sam, polecamy mielić kawę ręcznym młynkiem z ceramicznymi kamieniami mielącymi na grubość trochę większą niż na espresso - zob. obrazek.

Nie masz dobrego młynka do kawy?

Zobacz nasz młynek Mlynko, ma ceramiczne kamienie mielące i możliwość nastawienia grubości mielenia.

Wymienne papierowe filtry

W ofercie posiadamy również komplet 200 szt. papierowych filtrów dla lepszego odfiltrowania najmniejszych ziarenek kawy lub do przygotowania herbaty. Zaletą przygotowania kawy z użyciem filtra jest uzyskanie bogatszej kremowej pianki. Filtry kupisz tutaj.

Przygotuj kawę jak profesjonalny barista

Tamper umożliwi dokładnie ubić kawę w kapsułce. Dzięki cyfrowej wadze zawsze odważysz odpowiednią ilość kawy z dokładnością do 0,1 g.

Spienienie mleka do cappuccino

Łagodną mleczną pianę do cappuccino można przygotować za pomocą ręcznego spieniacza. Spieniacz dokupisz tu.

Zachowaj jakość kawy

Regularne czyszczenie i odkamienianie ekspresu z pewnością w tym pomoże. Zob. zestaw do czyszczenia dla kapsułkowych ekspresów.

Podróżny ekspres Dolce Gusto na kapsułki / mieloną kawę

Lubisz wypić dobrej jakości espresso w podróży lub w przyrodzie? Z mechanicznym ekspresem Wacaco Nanopresso + DGkit przygotujesz espresso z kapsułek Dolce Gusto (oryginalnych oraz naszych EKO) bez użycia prądu. Ekspres znajdziesz tu.

Ekoset Zestaw podstawowy:


Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami