Flair second shot plus (2in1 portafilter) - standard brew head

369,00 zł
Cena bez VAT: 300,00 zł
W magazynie
dostawa w dniu 17.7. (opcje dostawy)

369,00 zł
Cena bez VAT: 300,00 zł
-
+
Flair espresso
Ocena ogólna: 0 (0%)

Ilość ocen: 0      Dodać ocenę

Producent: Flair espresso

Dodatkowe głowice zaparzające umożliwiają zaparzanie espresso po espresso. Mielisz kawę, napełniasz i ubijasz portafiltry z rzędu i wyciągasz wiele ujęć bez żadnego czyszczenia pomiędzy nimi.

Second Shot Plus – Standard Brew Head zawiera bezdenny filtr 2 w 1, który jest standardowym wyposażeniem każdej serii Flair Signature i będzie działać ze wszystkimi modelami Flair Classic sprzedawanymi po listopadzie 2017 r. Portafiltr bez dna 2 w 1 jest łatwy w użyciu wyczyścić po użyciu.

W zestawie z każdą dodatkową głowicą do zaparzania jest:

  • Cylinder z silikonową tuleją
  • Portafiltr 2 w 1 bez dna z wylewką
  • Tłok
  • Ekran dyspersyjny ze stali nierdzewnej

WYMAGA zgodności Flairs zakupionych po listopadzie 2017 r. Zobacz zdjęcie, aby sprawdzić, jaką masz podstawę kolby. Jeśli kupiłeś Signature PRO pierwszej generacji, to akcesorium jest kompatybilne TYLKO z pierścieniem adaptera, sprzedawanym osobno.

**Jeśli jesteś użytkownikiem PRO lub PRO 2, ta głowica zaparzająca będzie wymagać ubijaka i lejka, które pasują do standardowej głowicy zaparzającej (40 mm), ponieważ średnica filtra Flow-Control Portafilter jest mniejsza niż w głowicy zaparzającej PRO. Lejek i ubijak (ze stali nierdzewnej lub część pojemnika dozującego) można znaleźć na każdej z naszych stron z akcesoriami NEO, Classic lub Signature.

Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami