Serdecznie witamy, zalogować lub zarejestrować

Staresso mini PRO | SP-200M (czarny)

Dostępność:
W magazynie - przesyłka dotrze do ciebie 02.06.2023 (InPost kurier / Paczkomat InPost)
Opłata pocztowa : 15,00 zł, Pobranie + 5,00 zł
Producent: Staresso
Kod: star-mini
Przy zakupie za ponad 330,00 zł PRZESYŁKA ZA DARMO.

Cena:
329,90 zł
Cena bez VAT: 268,21 zł

Staresso
-
+
Ocena ogólna: 0 (0%)

Ilość ocen: 0      Dodać ocenę


W ofercie w najnowszej - ulepszonej wersji z 2022 roku, aktualizacja ta obejmuje:

  • mocniejsza konstrukcja ekspresu - komora wewnętrzna i gwint wykonane są ze stali nierdzewnej, co znacznie wydłuża żywotność ekspresu i zwiększa solidność,
  • ulepszony koszyk na kapsułki Nespresso - kapsułek nie trzeba już przekłuwać przed użyciem.
  • zaawansowana dysza - upraszcza i usprawnia ekstrakcję kawy.

Składana wersja ulubionego ekspresu podróżnego Staresso, Staresso mini. Posiada on takie same parametry i podobną konstrukcję w bardziej kompaktowym modelu. Częścią zestawu jest również przenośne pudełko zamykane na zamek oraz ręczniczek z logiem Staresso.

Przygotuj sobie pyszne espresso bez użycia energii elektrycznej. Prostym pompowaniem osiągnie ciśnienie 15-20 barów, co jest porównywalne z klasycznym urządzeniem do espresso. Ekspres Staresso jest zarówno na kawę mieloną, jak i na kapsułki typu Nespresso.

Ekspres waży ok. 400 gramów i ma rozmiar 7x15 cm. Dzięki swoim niewielkim wymiarom łatwo go przenosić, ale zarówno może być wykorzystywany jako klasyczny ekspres w domu, w pracy czy na chacie. Jeżeli szukasz niewielkiego podróżnego ekspresu, sugerujemy wybrać ekspres Wacaco Nanopresso (336 g) bądź Wacaco Minipresso (360 g).

Odłączony tłok można użyć do spieniania mleka bezpośrednio w dołączonym kubku (zob. film). Bez dodatkowych akcesoriów można przygotować w ten sposób również pyszne cappuccino.

Ciśnienie masz pod kontrolą dzięki możliwości wyboru intensywności pompowania. Ekspres można używać również do przygotowania herbaty.

Ekspres Staresso jest wyprodukowany z wytrzymałego plastiku BPA free. Porta filter jest ze stali nierdzewnej. Kubek na kawę jest wykonany ze szkła izolacyjnego z podwójnymi ściankami.

Rozmiary: 7 x 15 cm, waga: 400 g, objętość pojemnika na wodę: 80 ml, maxPojemność zbiornika na kawę: 10 g, maksymalne ciśnienie: 15 - 20 barów. Kawa: mielona, kapsułki Nespresso.

Sprzedawane w pudełeczku łącznie z instrukcją obsługi w języku polskim.

Do ekspresu do kawy mogą przydać się następujące rzeczy:

Młynek do kawy Staresso Discovery D-6

Jeśli chcesz cieszyć się naprawdę świeżą i smaczną kawą, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. Młynek Staresso Discovery D-6 jest kompaktowy, z możliwością regulacji grubości. Będzie idealnie pasował do Twojego zestawu Staresso. Młynek można kupić tutaj.

Spieniacz do mleka Rock2More

Choć ekspresy do kawy Staresso pozwalają na spienianie mleka bezpośrednio za pomocą tłoka, to spieniacz do mleka Rock2More pozwala na przygotowanie nieco bardziej aksamitnej mlecznej pianki i nadaje się również do przygotowania innych napojów. Spieniacz można kupić tutaj.

Staresso Mini set zestaw:


Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami

(: Feedback :)

Brakuje Ci jakichś produktów? Podziel się swoją opinią, pomoże nam to świadczyć lepsze usługi. Dziękuję :)