Staresso mini PRO | SP-200M (czarny)

329,90 zł
Cena bez VAT: 268,21 zł
W magazynie
przesyłka dotrze do ciebie 07.12.2023 (InPost kurier / Paczkomat InPost)
Opłata pocztowa :15,00 zł, Pobranie + 5,00 zł

329,90 zł
Cena bez VAT: 268,21 zł
-
+
Staresso
Ocena ogólna: 4.8 (96%)

Ilość ocen: 5      Dodać ocenę

Producent: Staresso

W ofercie w najnowszej - ulepszonej wersji z 2022 roku, aktualizacja ta obejmuje:

  • mocniejsza konstrukcja ekspresu - komora wewnętrzna i gwint wykonane są ze stali nierdzewnej, co znacznie wydłuża żywotność ekspresu i zwiększa solidność,
  • ulepszony koszyk na kapsułki Nespresso - kapsułek nie trzeba już przekłuwać przed użyciem.
  • zaawansowana dysza - upraszcza i usprawnia ekstrakcję kawy.

Przenośny ekspres Staresso przygotuje pyszne espresso bez użycia energii elektrycznej. Prostym pompowaniem osiągnie ciśnienie 15-20 barów, co jest porównywalne z klasycznym urządzeniem do espresso. Ekspres Staresso jest zarówno na kawę mieloną, jak i na kapsułki typu Nespresso. Dzięki swoim niewielkim wymiarom łatwo go przenosić, ale również może być używany jako klasyczny ekspres w domu, w pracy czy na chacie.

Składana wersja ulubionego ekspresu podróżnego Staresso, Staresso mini. Posiada on takie same parametry i podobną konstrukcję w bardziej kompaktowym modelu. Częścią zestawu jest również przenośne pudełko zamykane na zamek oraz ręczniczek z logiem Staresso.

Rozmiary: 7 x 15 cm, waga: 400 g, objętość pojemnika na wodę: 80 ml, maxPojemność zbiornika na kawę: 10 g, maksymalne ciśnienie: 15 - 20 barów. Kawa: mielona, kapsułki Nespresso.

Odłączny tłok można użyć do spieniania mleka bezpośrednio w dołączonym kubku (zob. film). Bez dodatkowych akcesoriów można przygotować w ten sposób również pyszne cappuccino.

Ciśnienie masz pod kontrolą dzięki możliwości wyboru intensywności pompowania. Ekspres można używać również do przygotowania herbaty.

Ekspres Staresso jest wyprodukowany z wytrzymałego plastiku BPA free. Porta filter jest ze stalini erdzewnej. Kubek na kawę jest wykonany ze szkła izolacyjnego z podwójnymi ściankami. Kubek do kawy z wbudowaną miarką. Ekspres wygrał 1 miejsce w konkursie na design produktów i innowacje w międzynarodowym konkursie Red Dot Award.

Jeżeli szukasz niewielkiego podróżnego ekspresu, sugerujemy wybrać ekspres Wacaco Nanopresso (336 g) bądź Wacaco Minipresso (360 g).

Wysyłane w pudełku z dołączoną instrukcją w języku polskim.

Jakie Staresso akcesoria sugerujemy dokupić?

  • Młynek do kawy Staresso Discovery D-6 - Jeśli chcesz cieszyć się naprawdę świeżą i smaczną kawą, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. Młynek Staresso Discovery D-6 jest kompaktowy, z możliwością regulacji grubości. Będzie idealnie pasował do Twojego zestawu Staresso. Młynek można kupić tutaj.
  • Spieniacz do mleka Rock2More - Choć ekspresy do kawy Staresso pozwalają na spienianie mleka bezpośrednio za pomocą tłoka, to spieniacz do mleka Rock2More pozwala na przygotowanie nieco bardziej aksamitnej mlecznej pianki i nadaje się również do przygotowania innych napojów. Spieniacz można kupić tutaj.

Staresso Mini set zestaw:


Dodać ocenę

Ocena

Zapasowy kubek dla Staresso

Zapasowy kubek dla Staresso

W magazynie

26,90 zł

Zapasowe sitko do Staresso

W magazynie

33,90 zł

Pompa dla Staresso

W magazynie

59,90 zł

Filtr + uszczelka do Staresso

Filtr + uszczelka do Staresso

W magazynie

27,90 zł

Ręczny spieniacz do mleka

W magazynie

21,90 zł

Termos na kawę 125 ml

W magazynie

77,90 zł

Kuchenka na drewno – turystyczna

W magazynie

139,90 zł

Zestaw czyszczący do ekspresów

W magazynie

32,90 zł

LATTE ART PEN - Rysik do mleka

W magazynie

14,90 zł

Podróżne opakowanie dla Staresso

Podróżne opakowanie dla Staresso

W magazynie

58,90 zł

Termos na kawę

Termos na kawę 300 ml

W magazynie

68,90 zł


Zakup sprawdzony naszymi klientami

(: Feedback :)

Brakuje Ci jakichś produktów? Podziel się swoją opinią, pomoże nam to świadczyć lepsze usługi. Dziękuję :)