Serdecznie witamy, zalogować lub zarejestrować

Staresso mini PRO (czarny)

Dostępność:
W magazynie - przesyłka dotrze do ciebie 07.02.2023 (InPost kurier / Paczkomat InPost)
Opłata pocztowa : 15,00 zł, Pobranie + 5,00 zł
Producent: Staresso
Kod: star-mini
Przy zakupie za ponad 330,00 zł PRZESYŁKA ZA DARMO.

Cena:
309,90 zł
Cena bez VAT: 251,95 zł

Staresso
-
+
Ocena ogólna: 0 (0%)

Ilość ocen: 0      Dodać ocenę


Model ten posiada ulepszenie, korpus ze stali nierdzewnej (środkowa część), które zastąpiło pierwotny czysto plastikowy model. To ulepszenie przedłużyło żywotność urządzenia.

Składana wersja ulubionego ekspresu podróżnego Staresso, Staresso mini. Posiada on takie same parametry i podobną konstrukcję w bardziej kompaktowym modelu. Częścią zestawu jest również przenośne pudełko zamykane na zamek oraz ręczniczek z logiem Staresso.

Przygotuj sobie pyszne espresso bez użycia energii elektrycznej. Prostym pompowaniem osiągnie ciśnienie 15-20 barów, co jest porównywalne z klasycznym urządzeniem do espresso. Ekspres Staresso jest zarówno na kawę mieloną, jak i na kapsułki typu Nespresso.

Ekspres waży ok. 400 gramów i ma rozmiar 7x15 cm. Dzięki swoim niewielkim wymiarom łatwo go przenosić, ale zarówno może być wykorzystywany jako klasyczny ekspres w domu, w pracy czy na chacie. Jeżeli szukasz niewielkiego podróżnego ekspresu, sugerujemy wybrać ekspres Wacaco Nanopresso (336 g) bądź Wacaco Minipresso (360 g).

Odłączony tłok można użyć do spieniania mleka bezpośrednio w dołączonym kubku (zob. film). Bez dodatkowych akcesoriów można przygotować w ten sposób również pyszne cappuccino.

Ciśnienie masz pod kontrolą dzięki możliwości wyboru intensywności pompowania. Ekspres można używać również do przygotowania herbaty.

Ekspres Staresso jest wyprodukowany z wytrzymałego plastiku BPA free. Porta filter jest ze stali nierdzewnej. Kubek na kawę jest wykonany ze szkła izolacyjnego z podwójnymi ściankami.

Rozmiary: 7 x 15 cm, waga: 400 g, objętość pojemnika na wodę: 80 ml, maxPojemność zbiornika na kawę: 10 g, maksymalne ciśnienie: 15 - 20 barów. Kawa: mielona, kapsułki Nespresso.

Sprzedawane w pudełeczku łącznie z instrukcją obsługi w języku polskim.

Staresso Mini set zestaw:


Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami