Podróżny ekspres Staresso Mirage PLUS 2023 | SP-300 PRO

429,90 zł
Cena bez VAT: 349,51 zł
W magazynie
dostawa w dniu 24.7. (opcje dostawy)

429,90 zł
Cena bez VAT: 349,51 zł
-
+
Staresso
Ocena ogólna: 4.8 (96%)

Ilość ocen: 17      Dodać ocenę

Producent: Staresso

W ofercie w najnowszej - ulepszonej wersji z 2023 roku, aktualizacja ta obejmuje:

  • większa i mocniejsza pompa dla jeszcze bardziej efektywnej pracy,
  • lepsza konstrukcja – dodano elementy ze stali nierdzewnej zamiast oryginalnych plastikowych,
  • naked portafilter - ulepszona wersja "pressurized"
  • nowa wersja nie posiada otworu umożliwiającego przygotowanie 2 kaw

Przenośny ekspres Staresso Mirage 3. generacji przygotuje pyszne espresso bez użycia energii elektrycznej. Zwyczajnym pompowaniem osiągniesz ciśnienie 15 - 20 barów, co jest porównywalne z klasycznym urządzeniem do espresso. 

Ciekawa konstrukcja w kształcie statku kosmicznego ze składanymi nóżkami. Ekspres jest bardzo masywny, dzięki czemu kawę przygotujesz na każdej powierzchni. Posiada wbudowaną filiżankę na kawę. 

Projekt ekspresu do kawy został zainspirowany robotem R2-D2 z filmu Gwiezdne Wojny.

Ekspres waży ok. 600 gramów. Dzięki swoim niewielkim wymiarom łatwo go przenosić, ale również może być używany jako klasyczny ekspres w domu, w pracy czy na chacie.

Jeżeli szukasz niewielkiego podróżnego ekspresu, sugerujemy wybrać ekspres Wacaco Nanopresso (336 g) bądź Wacaco Minipresso (360 g).

Ciśnieniemaszpodkontrolą dzięki możliwości wyboru intensywności pompowania.

Ekspres Staresso jest wyprodukowany z wytrzymałego plastiku BPAfree. Portafilter jest ze stali nierdzewnej. Wbudowanafiliżanka ze stali nierdzewnej.

Rozmiary:11 x 9 x 27 cm, waga: 600 g, objętość pojemnika na wodę: 180 ml, maksymalna objętość pojemnika na kawę: 18-22 g, maksymalne ciśnienie: 15-20 barów, kolor: czarny, kawa: mielona.

Średnica portafiltra: 53mm.  Kawę możesz ubić w portafiltrze przy pomocy 53 mm tampera, który znajdziesz tu w naszej ofercie.

Wysyłane w pudełeczku z dołączoną instrukcją w języku polskim.

Jakie Staresso akcesoria sugerujemy dokupić?

  • Młynek do kawy Staresso Discovery D-6 - Jeśli chcesz cieszyć się naprawdę świeżą i smaczną kawą, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. Młynek Staresso Discovery D-6 jest kompaktowy, z możliwością regulacji grubości. Będzie idealnie pasował do Twojego zestawu Staresso. Młynek można kupić tutaj.
  • Spieniacz do mleka Rock2More - Choć ekspresy do kawy Staresso pozwalają na spienianie mleka bezpośrednio za pomocą tłoka, to spieniacz do mleka Rock2More pozwala na przygotowanie nieco bardziej aksamitnej mlecznej pianki i nadaje się również do przygotowania innych napojów. Spieniacz można kupić tutaj.

Staresso Mirage zestaw:


Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami