O nas / czemu kupować właśnie u nas?

Nasz sklep internetowy założyliśmy w 2015 roku. Naszym celem było oferowanie ekologicznych, wielorazowych kapsułek do napełniania do systemów Dolce Gusto®, Nespresso® i Cafissimo®.

Ciągle rozszerzamy naszą ofertę o różne tematyczne produkty z obszaru świadomości ekologicznej oraz kawy.

Warto wspomnieć nasz młynek do kawy Mlynko. W ofercie mamy również podróżneekspresy Wacaco, Cafflano i Staresso, a także bambusoweprzybory, które oferujemy pod naszą własną firmą ecotree.

Nasze produkty sprzedajemy również w Czechach, Niemczech/Austrii, Rumunii oraz na Węgrzech i Słowacji przez e-shopy.

Na zakończenie kilka faktów o ekologii. Z ankiety, którą przeprowadziliśmy na naszym facebookowym profilu, wynika, że przeciętny miłośnik kawy w ciągu miesiąca zużyje średnio cztery, 16-sztukowe opakowania jednorazowych kapsułek, czyli aż 64 kapsułki miesięcznie. Rocznie to aż 768 kapsułek, których nie można recyklować i dlatego kończą w odpadach komunalnych.

Dzięki używaniu kapsułek do napełniania ilość tego odpadu możemy znacznie zredukować. Co więcej, wykorzystać możesz, na przykład, świeżo prażoną kawę z Twojej ulubionej prażalni i przygotować sobie kawę, którą lubisz.

Dziękujemy, że kupujesz w naszym e-shopie i myślisz o ekologii.

Dlaczego warto kupować u nas?

Towar naprawdę mamy w magazynie

  Wszystkie produkty, przy których widnieje informacja „w magazynie“, naprawdę mamy w naszym magazynie przygotowane do wysyłki.

Nasze własne produkty

Wiele produktów (ekokapsułki, mlynko, ecotree...), które znajdziecie w naszej ofercie, sprzedajemy pod naszą własną firmą, dlatego też nie są one dostępne w żadnym innym sklepie.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem

 Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów Wacaco, Sealpod, Cafflano i Staresso. Oznacza to, że kupujemy produkty bezpośrednio od producenta (nie od pośrednika). Dodatkowo na te produkty oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis.

Szybka wysyłka

  Każde zamówienie przyjęte do godziny 12:00 dnia roboczego jest wysłane tego samego dnia.

Uczciwe ceny wysyłki

  Żadne przedrożone ceny wysyłki. Sprzedajemy towar, nie wysyłkę. Dlatego też utrzymujemy ceny wysyłki na minimalnej granicy, w niektórych przypadkach nawet wysyłkę finansujemy.

Wsparcie klienta

Bardzo chętnie pomożemy również podczas wyboru odpowiedniego produktu, wystarczy, że napiszesz e-mail info@ekokapsulki.pl

Bezpieczne płatności online

  Za zamówienie możesz zapłacić poprzez bezpieczną płatność online GoPay. Połączenie z naszą stroną jest zaszyfrowane za pomocą SSL certyfikatem.

Zakup sprawdzony naszymi klientami