O nas

Nasz sklep internetowy założyliśmy w 2015 roku. Naszym celem było oferowanie ekologicznych, wielorazowych kapsułek do napełniania do systemów Dolce Gusto® i Nespresso®.

Od czasu założenia e-shopu wymieniliśmy zupełnie oferowany asortyment. Początkowo mieliśmy w ofercie jedynie kapsułki od emohome, które – jak się okazało – były gorszej jakości, co miało wpływ na jakość nie tylko przygotowywanej kawy, ale i piany.

Z tego powodu też wymieniliśmy oferowane kapsułki na nasze, własne EKO kapsułki przeznaczone do systemów Dolce Gusto® oraz kapsułki Sealpod® do systemów Nespresso®.

Naszą ofertę regularnie rozszerzamy również o inne produkty, jakimi są - na przykład - nasz młynek do kawy Mlynko lub podróżny ekspres espresso Wacaco® Nanopresso.

Nasze produkty sprzedajemy również w Czechach, Niemczech/Austrii, Rumunii oraz na Węgrzech i Słowacji przez e-shopy.

Na zakończenie kilka faktów o ekologii. Z ankiety, którą przeprowadziliśmy na naszym facebookowym profilu, wynika, że przeciętny miłośnik kawy w ciągu miesiąca zużyje średnio cztery, 16-sztukowe opakowania jednorazowych kapsułek, czyli aż 64 kapsułki miesięcznie. Rocznie to aż 768 kapsułek, których nie można recyklować i dlatego kończą w odpadach komunalnych.

Dzięki używaniu kapsułek do napełniania ilość tego odpadu możemy znacznie zredukować. Co więcej, wykorzystać możesz, na przykład, świeżo prażoną kawę z Twojej ulubionej prażalni i przygotować sobie kawę, którą lubisz.

Dziękujemy, że kupujesz w naszym e-shopie i myślisz o ekologii.