Superkop Red

+ prezent: Needle distributor Premiumline (WDT tool)
Przesyłka za darmo
Promocja
+ Prezent
3 519,00 zł
3 099,00 zł
Cena bez VAT: 2 519,51 zł
W magazynie
dostawa w dniu 17.7. (opcje dostawy)

3 519,00 zł
3 099,00 zł
Cena bez VAT: 2 519,51 zł
-
+
Ocena ogólna: 0 (0%)

Ilość ocen: 0      Dodać ocenę

Producent: Superkop

Superkop to mechaniczny, nieelektryczny ekspres do kawy, przeznaczony dla osób ceniących jakość i tradycyjne metody przygotowywania kawy. Jego łatwa w użyciu konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do codziennych przygotowań. Co najważniejsze, gwarantuje doskonałą ekstrakcję.

Ekspres do kawy Superkop ma innowacyjny i nowoczesny design o stylowym wyglądzie, odpowiedni do umieszczenia na blacie lub na ścianie. Konstrukcja ekspresu łączy w sobie solidną powierzchnię zewnętrzną pokrytą malowanym proszkowo aluminium oraz wewnętrzne elementy stalowe (kolba i filtr).

Wystarczy zalać gorącą wodą, dodać świeżo zmieloną kawę i użyć niewielkiej siły ręki do obsługi dźwigni. Zbiornik na wodę wykonany jest z poliwęglanu i mieści aż 60 ml wody. Drewniana podstawa zapewnia stabilność na każdym blacie. Dzięki uchwytowi ściennemu możesz przymocować ekspres do kawy do ściany (wymagany uchwyt ścienny).

Ekspres do kawy Superkop zaprojektowano z myślą o długowieczności i inteligentnie zaprojektowano tak, aby każdy element spełniał swoją funkcję. Wszystkie komponenty są zoptymalizowane i w razie potrzeby mogą być serwisowane przez użytkownika . To właśnie odzwierciedla wizję założycieli dotyczącą zrównoważonego ekspresu do kawy o długiej żywotności i trwałości.

Wykorzystuje mechanizm dźwigniowy 1:40, który wytwarza rosnące ciśnienie poprzez szereg sześciu mechanizmów dźwigniowych. Do przygotowania podwójnego espresso (lub dwóch filiżanek pojedynczego espresso) producent zaleca użycie 18 g zmielonej kawy, 60 ml wody podgrzanej do 95°C i czas ekstrakcji od 25 do 30 sekund.

Zalety ekspresu Superkop:

  • Prosta obsługa – pełna kontrola nad każdym aspektem przygotowania kawy, od mielenia ziaren po dozowanie wody, dzięki czemu przygotujesz kawę dokładnie tak, jak lubisz.
  • Materiały wysokiej jakości - wykonane z materiałów wysokiej jakości. Został zaprojektowany tak, aby służył latami.
  • Można go używać jako wolnostojącego lub zamontować na ścianie.
  • Stylowy design dostępny w wielu kolorach.

Specyfikacja techniczna:

  • Rozmiar opakowania : 40 x 40 x 21 cm. Waga: 10 kg.
  • Wersja ze stojakiem : szer.: 31 cm gł.: 28 cm wys.: 47 cm z uchwytem w dół | Długość 71 cm z rączką do góry
  • Wersja do montażu na ścianie : Szer.: 23 cm Dł.: 23 cm Wys.: 47 cm z uchwytem w dół | Długość z rączką do góry 71 cm

W zestawie: ekspres do kawy Superkop z drewnianym stojakiem, kubkiem na wodę i kolbą.

Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami