Herbata z EKO kapsułek? Dlaczego nie.

herbata dolce gustoHerbata z ekspresu? Z kapsułkami do napełniania to nie problem!

Czy i wy zastanawialiście się, w jaki sposób ułatwić sobie przygotowywanie sypanej herbaty? Oczywiście nie jest to żadna tajemnica... nikt nie lubi, gdy w napoju pływają nam kawałeczki liści herbaty. Spróbujcie przygotować herbatę wykorzystując EKO kapsułki. Jest to szybkie i bardzo proste.

Przygotowanie herbaty za pomocą kapsułki do napełniania

Kapsułki do napełniania dla ekspresów Dolce Gusto lub Nespresso możecie wykorzystywać na różne sposoby. Możecie z nimi przygotowywać nie tylko różne typy łagodnej kawy. Są one również idealne, jeżeli chcecie przygotować napój dla dzieci. Co więcej, możecie z nimi przygotowywać także herbatę. Jaką?

  • Herbata sypana. Przygotowanie napoju z herbaty sypanej jest dla większości ludzi prawdziwą zmorą. Kawałków herbaty pływającej po powierzchni nikt przecież nie lubi! Oczywiście istnieją sitka, w których zaleca się przygotowywanie herbaty. Ale i tak z reguły jakieś fusy w niej pływają. Czy wam też to przeszkadza? Jeżeli tak, przygotujcie napój z EKO kapsułkami. Jest to naprawdę bardzo proste. Do kapsułki do napełniania nasypcie herbatę (najlepiej tyle, ile sugeruje producent herbaty). Kapsułkę zamknijcie a następnie postępujcie, jak podczas przygotowywania kawy.
  • Herbata granulowana. Być może powiecie, że przygotowywanie herbaty w ekspresie Dolce Gusto lub Nespresso nie ma najmniejszego sensu. Ale tak naprawdę ma to swoje dobre strony! Herbatę granulowaną przygotujecie o wiele szybciej niż gdybyście ją przygotowywali, zalewając wrzątkiem. Możecie w ten sposób zrobić również herbatę lodową. Wystarczy, że wybierzecie zimną wodę (niebieski kolor na ekspresie).

dolce gusto herbataPrzygotowanie delikatnej w smaku herbaty za pomocą EKO kapsułek

Spróbujcie przygotować herbatę, która będzie idealna na upalne dni.

Do EKO kapsułki nasypcie swoją ulubioną owocową herbatę granulowaną. Wybierzcie na ekspresie funkcję zimnej wody. Do gotowego napoju możecie dodać lód, sok z cytryny lub kostkę cukru.

A moźe chcecie stworzyć własną mieszankę sypanych herbat? Dodajcie kapsułki do napełniania na przykład parę listków świeżej lub suszonej mięty.

Dodajcie do tego ulubioną herbatę owocową. Stworzycie w ten sposób przyjemny orzeźwiający napój. W ten sposób możecie przygotowywać napoje według własnej fantazji. Na zdrowie!

Produkty wymienione w artykule

Zakup sprawdzony naszymi klientami