Podróżny ekspres Staresso (różowy)

269,90 zł
Cena bez VAT: 219,43 zł
Już niedostępne

Produkty powiązane

Staresso
Ocena ogólna: 4.8 (96%)

Ilość ocen: 6      Dodać ocenę

Producent: Staresso

W ofercie w najnowszej - ulepszonej wersji z 2022 roku, aktualizacja ta obejmuje:

  • mocniejsza konstrukcja ekspresu - komora wewnętrzna i gwint wykonane są ze stali nierdzewnej, co znacznie wydłuża żywotność ekspresu i zwiększa solidność,
  • ulepszony koszyk na kapsułki Nespresso - kapsułek nie trzeba już przekłuwać przed użyciem.
  • zaawansowana dysza - upraszcza i usprawnia ekstrakcję kawy.

Przenośny ekspres Staresso przygotuje pyszne espresso bez użycia energii elektrycznej. Prostym pompowaniem osiągnie ciśnienie 15-20 barów, co jest porównywalne z klasycznym urządzeniem do espresso. Ekspres Staresso jest zarówno na kawę mieloną, jak i na kapsułki typu Nespresso. Dzięki swoim niewielkim wymiarom łatwo go przenosić, ale również może być używany jako klasyczny ekspres w domu, w pracy czy na chacie.

Rozmiary: 7x20 cm, waga: 460 g, objętość pojemnika na wodę: 100 ml, maksymalna objętość pojemnika na kawę: 10 g, maksymalne ciśnienie: 15-20 barów, kawa: mielona, kapsułki Nespresso.

Częścią zestawu jest również szklany kubek wykonany ze szkła izolacyjnego. Istnieje możliwość dokupienia podróżnego opakowania, kupisz tu.

Odłączny tłok można użyć do spieniania mleka bezpośrednio w dołączonym kubku (zob. film). Bez dodatkowych akcesoriów można przygotować w ten sposób również pyszne cappuccino.

Ciśnienie masz pod kontrolą dzięki możliwości wyboru intensywności pompowania. Ekspres można używać również do przygotowania herbaty.

Ekspres Staresso jest wyprodukowany z wytrzymałego plastiku BPA free. Porta filter jest ze stalini erdzewnej. Kubek na kawę jest wykonany ze szkła izolacyjnego z podwójnymi ściankami. Kubek do kawy z wbudowaną miarką. Ekspres wygrał 1 miejsce w konkursie na design produktów i innowacje w międzynarodowym konkursie Red Dot Award.

Jeżeli szukasz niewielkiego podróżnego ekspresu, sugerujemy wybrać ekspres Wacaco Nanopresso (336 g) bądź Wacaco Minipresso (360 g).

Wysyłane w pudełku z dołączoną instrukcją w języku polskim.

Jakie Staresso akcesoria sugerujemy dokupić?

  • Młynek do kawy Staresso Discovery D-6 - Jeśli chcesz cieszyć się naprawdę świeżą i smaczną kawą, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. Młynek Staresso Discovery D-6 jest kompaktowy, z możliwością regulacji grubości. Będzie idealnie pasował do Twojego zestawu Staresso. Młynek można kupić tutaj.
  • Spieniacz do mleka Rock2More - Choć ekspresy do kawy Staresso pozwalają na spienianie mleka bezpośrednio za pomocą tłoka, to spieniacz do mleka Rock2More pozwala na przygotowanie nieco bardziej aksamitnej mlecznej pianki i nadaje się również do przygotowania innych napojów. Spieniacz można kupić tutaj.

Staresso Zestaw podstawowy:Staresso Barista set:


Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami