Oszczędzamy środowisko, w którym żyjesz

EKO kapsulki

Poprzez wybór kapsułek do napełniania macie wpływ na środowisko.

Dzięki kapsułkom do napełniania produkujecie aż 30 razy mniej odpadu niż podczas używania oryginalnych jednorazowych kapsułek. Poza tym nie musicie się martwić o zapasy, ponieważ kapsułki do samodzielnego napełniania macie zawsze w domu.

Jeżeli zależy wam na środowisku, kapsułki do napełniania powinny być waszym jedynym wyborem. Oto najważniejsze powody, dla których, z punktu widzenia ekologii, powinniście używać EKO kapsułek:

  • Produkujecie mniej odpadu. Jedna kapsułka może być wykorzystana aż 50 razy. Oznacza to, że dzięki używaniu jednej EKO kapsułki, oszczędzacie materiał wykorzystywany do produkcji 30 jednorazowych kapsułek. Może powiecie, że z punktu widzenia produkcji odpadu, nie ma to większego znaczenia. A co gdyby używał ich każdy...
  • Oszczędne czyszczenie. Kapsułek nie trzeba myć płynem do mycia naczyń. Wystarczy je przepłukać wodą.
  • Oszczędzacie też na opakowaniach. Klasyczne kapsułki są pakowane w kartonowe pudełka. Im mniej ich kupujecie, tym mniej opakowań zużywacie i wyrzucacie.

Dzięki EKO kapsułkom oszczędzacie nie tylko swoje pieniądze, ale też środowisko, w którym żyjemy!

Kolejne powody, dla których warto wybrać EKO kapsułki.

  • Oszczędzacie pieniądze. Wystarczy to policzyć. Jeżeli kupicie np. opakowanie trzech EKO kapsułek, które będziecie mogli używać 30 do 50 razy, jedna kawa wyniesie was 0,6 zł. Co – jak widać – jest nieporównywalnie niską ceną w przeciwieństwie do ceny klasycznych kapsułek.
  • Nic was nie ogranicza przy wyborze kawy. Rodzaje kaw w kapsułkach są ograniczone. Wy zaś możecie napełniać kapsułki waszą ulubioną kawą.
  • Nie jesteście uzależnieni od producentów i sprzedawców kapsułek. Co zrobicie, jeżeli zdecydują, że nie będą już sprzedawać waszej ulubionej kawy? To z kapsułkami do napełniania wam nie grozi. Napełniacie je kawą, jaka lubicie.
  • Macie je zawsze w domu pod ręką, ponieważ wytrzymają o wiele dłużej niż klasyczne kapsułki.

Produkty wymienione w artykule

Zakup sprawdzony naszymi klientami