Składany rocket stove ecotree - kuchenka na drewno

Dostępność:W magazynie - przesyłka dotrze do ciebie 17.08.2022
Dostawa:Kurier (15 zł),
Paczkomat InPost (15 zł).
Marka:ecotree
Kod:et11
Przy zakupie za ponad 330 zł PRZESYŁKA ZA DARMO.
Cena: 169.90 zł Cena bez VAT: 138.13 zł
Ilość:  
Ilość ocen: 0 Ocena ogólna: 0 (0%)
 Ilość ocen: 0     Dodać ocenę
Udostępnij 
Opis Oceny (0) Produkty powiązane

Ten składany rocket stove ecotree jest to w zasadzie zmodyfikowana kuchenka turystyczna na drewno. Zaletą wersji rocket stove jest jego kominowy kształt, który umożliwia bardziej efektywne spalanie drewna i o lepsze gotowanie, jak przy klasycznym kształcie.

Poza tym ma  ta kuchenka turystyczna ma również szeroką podstawę dla jeszcze lepszej stabilności i szeroki ruszt w górnej części, także można na niego wygodnie położyć np. czajnik ze średnicą 25 cm.

Częścią jest również  podawacz drewna, możesz więc palić poprzez przesuwanie dłuższego drewna. Rocket stove jest wykonany ze stali nierdzewnej o grubości 1,3 mm, zniesie obciążenie do 10 kg.

Częścią zestawu jest też praktyczne nylonowe pudło, także nie ma potrzeby obawiać się zabrudzenia plecaku podczas przenoszenia.

Zaletą tej kuchenki jest jego efektywność spalania. NA zagrzanie kubeczka wody potrzeba jedynie kilka gałązek. Co najważniejsze do zagrzania wody nie potrzeba rozpalać wielkiego ognia. Kuchenkę można rozpalić również poza ogniskiem (oczywiście na niepalnym podłożu) np. na plaży, betonie itd.

Materiał: stal nierdzewna, waga: 790 g, wysokość: 23,6 cm, szerokość podstawy: 15x15 cm, szerokość powierzchni do gotowania: 18,7x18,7 cm, grubość blachy: 1,3 mm.

Sprzedajemy łącznie z instrukcją obsługi w języku polskim.

Dodać ocenęUwaga: HTML nie jest przetłumaczany!

Zły           DobryZakup sprawdzony naszymi klientami
Agata:Wszystko perfekcyjne! Świetny kontakt, zakupiony produkt szybko dotarł i był doskonale zabezpieczony. Polecam!
5
Tomasz S.:Świetnie zapakowany w ekologiczne materiały towar. Jestem zadowolony z przebiegu zamówienia i szybkości dostawy.
5
Marcin :Super kapsułka, jest to ekologiczne, proste w utrzymaniu, a za jakiś czas na pewno wróci się ten zakup, bo chociaż nie są one tanie to ...
5
Andrzej :Jestem zadowolony z zakupu i obsługi sklepu.
5

kolejne oceny