Składany rocket stove ecotree - kuchenka na drewno

169,90 zł
Cena bez VAT: 138,13 zł
W magazynie
dostawa w dniu 17.7. (opcje dostawy)

169,90 zł
Cena bez VAT: 138,13 zł
-
+
Ocena ogólna: 4.7 (94%)

Ilość ocen: 6      Dodać ocenę

Producent: ecotree

Ten składany rocket stove ecotree jest to w zasadzie zmodyfikowana kuchenka turystyczna na drewno. Zaletą wersji rocket stove jest jego kominowy kształt, który umożliwia bardziej efektywne spalanie drewna i o lepsze gotowanie, jak przy klasycznym kształcie.

Poza tym ma  ta kuchenka turystyczna ma również szeroką podstawę dla jeszcze lepszej stabilności i szeroki ruszt w górnej części, także można na niego wygodnie położyć np. czajnik ze średnicą 25 cm.

Częścią jest również  podawacz drewna, możesz więc palić poprzez przesuwanie dłuższego drewna. Rocket stove jest wykonany ze stali nierdzewnej o grubości 1,3 mm, zniesie obciążenie do 10 kg.

Częścią zestawu jest też praktyczne nylonowe pudło, także nie ma potrzeby obawiać się zabrudzenia plecaku podczas przenoszenia.

Zaletą tej kuchenki jest jego efektywność spalania. NA zagrzanie kubeczka wody potrzeba jedynie kilka gałązek. Co najważniejsze do zagrzania wody nie potrzeba rozpalać wielkiego ognia. Kuchenkę można rozpalić również poza ogniskiem (oczywiście na niepalnym podłożu) np. na plaży, betonie itd.

Materiał: stal nierdzewna, waga: 790 g, wysokość: 23,6 cm, szerokość podstawy: 15x15 cm, szerokość powierzchni do gotowania: 18,7x18,7 cm, grubość blachy: 1,3 mm.

Sprzedajemy łącznie z instrukcją obsługi w języku polskim.

 

Zalety kuchenki na drewno ecotree:

  • wysoka wydajność paliwa dzięki „efektowi kominowemu”
  • szeroki ruszt o maksymalnym obciążeniu do 10 kg
  • grubość blachy do 1,3 mm
  • łatwa do przenoszenia
  • stabilna podstawa
  • dołączony futerał ochronny

Ecotree set:


Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami