Kuchenka na drewno – turystyczna

+ prezent: Widelec / łyżeczka ecotree
139,90 zł
109,90 zł
Cena bez VAT: 89,35 zł
W magazynie
dostawa w dniu 24.7. (opcje dostawy)

139,90 zł
109,90 zł
Cena bez VAT: 89,35 zł
-
+
Ocena ogólna: 5 (100%)

Ilość ocen: 18      Dodać ocenę

Producent: ecotree

Ta turystyczna kuchenka na drewno będzie doskonałym pomocnikiem w zagrzewaniu wody podczas podróży. Wyprodukowana jest ze stali nierdzewnej o długiej żywotności.

Kuchenka na drewno jest składana, łatwo da się ją złożyć zupełnie na płasko. Częścią zestawu jest również praktyczne nylonowe pudełko, dzięki któremu po użyciu nie musisz się martwić o zabrudzenie plecaka.

Na kuchence możesz upiec kiełbaskę a przy pomocy rusztu do grillowania (nie jest częścią zestawu) możesz również zrobić małego grilla.

Dużym plusem kuchenki na drewno jest jej wydajność. Do zagrzania garnuszka wody wystarczy zaledwie kilka gałązek. Co więcej, aby zagrzać wodę nie potrzeba rozpalać wielkiego ognia. Kuchenkę można rozpalić poza ogniskiem (oczywiście na niezapalnym podłożu) np. Na plaży, betonie, kamyczkach itd.

Materiał: stal nierdzewna. Waga: 366g, Rozmiary: 96 - 123 mm x 160 mm. Grubosć blachy: 0,65 mm

W ofercie mamy również wersję „rocket stove“ z ulepszonym systemem odprowadzania powietrza. Jeżeli lubisz grillować, w ofercie znajdziesz również tytanową płytę grillową. Sprzedawane łącznie z instrukcją obsługi w języku polskim.

Zalety kuchenki na drewno ecotree:

  • wydajność wykorzystania paliwa
  • łatwa do przenoszenia
  • stabilna podstawa
  • dołączony futerał ochronny
  • niska waga tylko 366g

Ecotree set:


Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami