Subminimal NanoFoamer PRO - automatyczny ekspres do mikropiany

899,00 zł
Cena bez VAT: 730,89 zł
W magazynie
dostawa w dniu 17.7. (opcje dostawy)

899,00 zł
Cena bez VAT: 730,89 zł
-
+
Ocena ogólna: 5 (100%)

Ilość ocen: 1      Dodać ocenę

Producent: Subminimal

Nanofoamer PRO , automatyczny spieniacz do mleka marki Subminimal, tworzy idealną mikropianę za naciśnięciem jednego przycisku. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne mleko , czy szeroką gamę jego alternatyw , pianka będzie równie idealna.

Do wyboru są trzy regulatory przepływu i sześć różnych programów, w zależności od wielkości napoju czy pożądanej konsystencji piany. Wytworzenie piany zajmuje zaledwie 1-2 minuty , dzięki czemu masz czas i wolne ręce na przygotowanie kawy. NanoFoamer PRO wytwarza piankę o kawiarnianej jakości, więc możesz eksperymentować i tworzyć latte art.

Konstrukcja o podwójnych ściankach sprawia, że NanoFoamer jest zawsze chłodny w dotyku. Kompaktowy rozmiar ułatwia obsługę i umożliwia tworzenie latte art bezpośrednio w filiżance.

Zalety Subminimal Nanofoamer PRO

  • wysokiej jakości mikropianka – dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi ubijania mleka NanoFoamer PRO potrafi wytworzyć niezwykle delikatną i gładką piankę, porównywalną do pianki produkowanej przez profesjonalne ekspresy ciśnieniowe.
  • szeroki zakres ustawień – 3 regulatory przepływu (czarny dla mleka tradycyjnego, niebieski i zielony dla zamienników mleka) oraz 6 programów ustawień
  • wysokiej jakości konstrukcja - Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i odporność na zużycie, nawet podczas codziennego użytkowania.
  • kompaktowy rozmiar – jego kompaktowy rozmiar ułatwia dozowanie bezpośrednio do filiżanki podczas tworzenia latte art. Również na tyle mały, że można go zabrać ze sobą na wakacje lub wycieczkę.

Parametry techniczne:

  • Wymiary : 12 x 12 x 20 cm
  • Waga: 800g
  • Min. pojemność: 100 ml
  • Maks. pojemność: 220 ml
  • Długość przewodu : 70 cm

Zawartość opakowania: NanoFoamer PRO, podstawa elektryczna i wtyczka (EU PLUG), trzy regulatory przepływu, instrukcja obsługi i skrócona instrukcja obsługi, szczoteczka do czyszczenia, certyfikat autentyczności, kod dostępu Latte Art Master Class

Dodać ocenę

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami