Kakao? A może gorąca czekolada?

Zaskoczcie dzieci niezwykłym napojem z ekspresudolce gusto kapsułki

Z pewnością i wasze dzieci bawią się w „dorosłych“, robiąc sobie posiedzenia przy kawie. Jest to oczywiste, że kawy nie możecie im zaoferować. Ale możecie im sprawić radość, przygotowując wyjątkowy czekoladowy napój oraz organizując prawdziwe posiedzenie „dorosłych“.

Co potrzebujecie? Wystarczy wam ekspres Dolce Gusto lub Nespresso oraz, oczywiście, kapsułka do napełniania, którą możecie zakupić, klikając w link pod artykułem.

Napoje dla dzieci przygotujesz z EKO kapsułkami

Jeżeli macie ekspres na kapsułki, z pewnością regularnie kupujecie dla swoich pociech kapsułki Nesquik, które charakteryzują się wyjątkowym czekoladowym smakiem. A czy przypadkiem od czasu do czasu sami się na nie skusicie? Któż by w końcu odparł się czekoladzie z delikatną pianką?

Jak wiecie, nie jest to najtańsza inwestycja. Mamy jednak dla was alternatywę. Kapsułki do napełniania, dzięki którym możecie przygotowywać nie tylko napoje Nesquik, ale i inne pyszne napoje dla dzieci. Jakie są plusy posiadania EKO kapsułki? Odpowiedź jest prosta. Oferta kapsułek dla dzieci do ekspresów Dolce Gusto i Nespresso jest ograniczona. A z EKO kapsułką macie o wiele więcej możliwości. Jakie?

Nesquik za pomocą EKO kapsułkinesquik kapsułki

Ulubiony Nesquik możecie sobie przygotować również za pomocą EKO kapsułki. Jest to bardzo proste. Wystarczy kupić klasyczne opakowanie napoju, z którego dzięki EKO kapsułkom przygotujecie o wiele więcej kubków. Co więcej, nie tylko oszczędzicie, ale wyprodukujecie również mniej odpadu.

Klasyczna czekolada za pomocą kapsułki do napełniania

W sklepach znajdziecie nieskończoną ilość gorącej czekolady w proszku. Wybierzcie więc swoją ulubioną i przygotujcie ją swoim dzieciom za pomocą EKO kapsułki.

Jak to zrobić? Wystarczy do kapsułki nasypać gorącą czekoladę i – jeżeli to konieczne – posłodzić ją cukrem lub stewią. Możecie ją również przyprawić szczyptą cynamonu lub wanilii. Bądź pozwólcie dzieciom ją doprawić. Chociażby lodami waniliowymi.

Zapytacie, dlaczego taki Nesquik bądź czekolada są lepsze, gdy przygotowujecie je z EKO kapsułkami niż gdy zalewacie je w kubku? Po pierwsze jest to bardzo proste w wykonaniu a wiele dzieci uwielbia przecież delikatną i bardzo smaczną piankę. Po drugie jeżeli pozwolicie im się przyłączyć do przygotowywania napoju, z pewnością oszaleją z radości! W końcu będą mieć prawdziwy napój z ekspresu  zupełnie jak dorośli.

Produkty wymienione w artykule

Zakup sprawdzony naszymi klientami